Jdi na obsah Jdi na menu
 


A co naše zdravíčko?

Koukněte, na co jsem dnes kápla...

Rakovina není v 96% důvodem úmrtí člověka v nemocnicích

Hlavní příčinou jsou léky, chemoterapie a radioterapie vědomě snižující imunitní systém natolik, že člověk zpravidla umírá na obyčejnou infekci. Tedy člověk neumírá, ale je zabit. Rakovina dělá lidi bezmocné a závislé na současné medicíně.

Zaznamenal jsem jeden vzorec: ti, kteří dělají ty nejhorší volby v životě, mívají i tendenci dělat nejhorší volby jak umírat. Jestliže žili životem plným chemikálií, které jim způsobily rakovinu, téměř vždy si volí i toxickou chemoterapii, která je dovede až ke smrti.

                                                                    Mike Adams, novinář a editor Natural News
 

 

Lékaři předepisují léky, aniž by až na výjimky nabídli jiné možnosti léčení. Při složitých disharmoniích dokonce preparáty, které by sami na sobě neaplikovali. "Např. "Výzkumníci z McGill Cancer Center poslali 118 lékařům, expertům na rakovinu plic, dotazník k zjištění míry důvěry, kterou měli k terapiím, jichž běžně používali. Byli požádáni, aby si představili, že by sami dostali tuto nemoc, a kterou ze šesti současných experimentálních terapií by si v tomto případě vybrali. Odpovědělo 79 lékařů. 64 z nich řeklo, že by nesouhlasili s žádnou léčbou zahrnující cis-platinum - jednu z chemoterapeutických drog, kterou běžně používali - a 58 ze 79 těchto lékařů se domnívalo, že všechny v úvahu přicházející experimentální terapie jsou neakceptovatelné kvůli neúčinnosti a vysoké toxicitě chemoterapie." Tato studie je sice z roku 2000, ale závěry platí stále.

"Učení" lidé nás v tomto nevědomky podporují a ženou nás naprosto zbytečně do neřešitelných situací, protože nehledají příčinu, ale řeší pouze zpravidla velice bolestivě následek.

 

Dostatečně neupozorňují na nekvalitní potraviny, vodu a zamořené ovzduší, kde by mělo být jejich prioritní místo, včetně represe

 

Všechny nemoci mají v 98-99% základ v psychice (ale ne příčinu) a v chybných postojích k současnému životu a jeho falešné idealizaci. Tuto skutečnost dokládá studie britských vědců na několika tísících pacientech se závěrem, že rakovinou onemocní pouze 1% optimisticky naladěných lidí.

  

 
 

 


Poslední fotografie


FacebookArchiv

Kalendář
<< srpen / 2019 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 41707
Měsíc: 666
Den: 18