Jdi na obsah Jdi na menu
 


Příběhy

Příspěvky

Co si mi stalo.....

6. 4. 2015

Dobří andělé!

 

Bojujeme se Šmejdy

18. 11. 2014

Stále bojujeme se Šmejdy....

 
Celý příspěvek | Rubrika: Příběhy | Komentářů: 0

ŠMEJDI jedou dál....

29. 5. 2014

 ŠMEJDI a moje mamka.

Jak jsem se již zmínila, také jí dostali.... 

Jednou ve středu jsem byla u našich, byl tam i brácha  a seděli jsme s rodiči u kafe. Mamka se vytasila s tím, že si půjde pro hodinky "zadarmo", jsou prý za 2 tisíce. Ostatní u stolu zbystřili. Kam? Prý je vyhrála, že zítra se má pro výhru dostavit. Už jsme něco tušli, tak jsme jí dali kázání, že jen hodinky a alou domů! A jaká se stala v našich předpokladech chyba to jsme netušili.  Mamka vše slíbila a těšila se na čtvrtek, prý jde jen na "kukačku". Akce se konala v jedné restauraci na Praze 8, takže to měla kousek. 

Odpoledne mi zvoní telefon. Volá mamka. Už její radostný hlas mi byl podezřelý. Prý vyhrála!, poprvně v životě prý něco vyhrála! Okamžitě mi bleskol hlavou - JE TO V PRDELI! Opatrně jsem se zeptala (abych jí hned nezkazila dobrou náladu) cože to vyhrála. No slevu padesát procent! Já hned zareagovala. Na co slevu? Prý toho je hodně a jestli mám indukční vařič. Já jí kontrovala, že mám na netu v inzerci náš dvouplotýnkový indukčák, který nemohu ani za 1800 prodat. Ona znejistěla. A co nádobí, to by naše Hanča potřebovala, když se bude vdávat... Já měla Hanku vedle sebe a posunkovou řečí se jí ptám, jestli chce nádobí. Jasně že ne, s Vojtou mají vše. Když jsem to mamce sdělila, tak bylo slyšet, že jí nadšení opouští. Jěště zkusila, jestli bysme nechtěli nože, které budou va trhu až za 2 roky. To už jsem nevydržela. 

Zakvílela jsem. Proboha kolik jsi za to dala? Ona špitla že 30 tisíc, ale že je to všechno s obrovskou slevou. Informace, že zaplatila v hotovosti při převzetí zboží mna přibila do křesla. Dorazila mne nemilosrdně poznámkou, že pro peníze kroužili autem po celých Kobylisích. Chlap byl prý ochotný, všude jí zavezl a dovezl jí i domů. Jakpakbyne!!! Pro třicet litrů se mohli přetrhnout! Jen aby byla oběť i bednama doma a oni s prachama fuč.

Hned jsem druhý den mazala k našim, abychom zboží vrátili. Bouhužel. Ti hajzlové - firma Fontisol Perfect Style - jsou nedostižní.

Jak to řešíme? Hledáme stejně postižené lidi, sbíráme příběhy, musíme bojovat za osvětu a likvidaci těchto rádoby podnikatelů.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Příběhy | Komentářů: 0
 

 


Poslední fotografie


FacebookArchiv

Kalendář
<< srpen / 2019 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 41710
Měsíc: 668
Den: 20